Znieczulenie ogólne

DLA KOGO LECZENIE STOMATOLOGICZNE W ZNIECZULENIU OGÓLNYM?

1. Dla osób, które bardzo się boją gabinetów dentystycznych i dentystów, zabieg taki daje komfort i bezpieczeństwo. Wszystko jest zrobione podczas jednego zabiegu co eliminuje stres przed każdą wizytą. Pacjent po zabiegu ma wyleczone wszystkie zęby i nie pamięta jak tego dokonał.
2. Dla osób, które nie mają czasu; wizyta konsultacyjna, na której omawiamy jaki jest zakres pracy i ile to kosztuje. W czasie tej wizyty ustalamy również termin zabiegu. Następnie sam zabieg, który trwa około 2 godzin i pacjent ma wszystkie zęby wyleczone.
3. Dla osób, które muszą mieć wykonane rozległe ekstrakcje, a nie mogą pokazać się bez zębów. Podczas zabiegu w znieczuleniu ogólnym usuwamy zęby i zakładamy natychmiastową protezę. Na wizycie konsultacyjnej omawiamy cały zabieg i wykonujemy wyciski pod protezy, a następnie ustalamy termin zabiegu.
4. Dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością - osoby te mogą korzystać z refundacji przez NFZ. I w tym przypadku potrzebna jest konsultacja w gabinecie, potrzebne są dokumenty potwierdzające orzeczenie o niepełnosprawności, następnie umawiamy spotkanie z anestezjologiem i termin zabiegu.